EWGT2021: EURO WORKING GROUP ON TRANSPORTATION MEETING
PROGRAM FOR THURSDAY, SEPTEMBER 9TH: TALK VIEW
Days:
previous day
next day
all days

View: with abstractssession overview

10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
11:40-13:20
D.C. Selvaraj, S. Hedge, N. Amati, C.F. Chiasserini, F. Deflorio
11:40-13:20
Bálint Kővári, Tamás Tettamanti, Tamás Bécsi
11:40-13:20
Sayed Faruque, Achille Fonzone, Grigorios Fountas
11:40-13:20
D. Tsiktsiris, A. Vafeiadis, A. Lalas, M. Dasygenis, K. Votis, D. Tzovaras
11:40-13:20
Ali Mahdi, Jamil Hamadneh, Domokos Esztergár-Kiss
11:40-13:20
Nandan Dawda, Romin Italiya, Shriniwas Arkatkar, Gaurang Joshi
11:40-13:20
F. Almeida, A. Lobo, A. Couto, J.P. Ferreira, S. Ferreira
11:40-13:20
C. Poliziani, F. Rupi, J. Schweizer, M. Saracco, D. Capuano
11:40-13:20
Mario Binetti, Salvatore Gabriele Pilone, Achille Fonzone, Leonardo Caggiani
11:40-13:20
Jorge Tavares, Joel Ribeiro, Tânia Fontes
11:40-13:20
Anitha Jacob, Jisha Akkara, Jinesh Kj, Jose Therattil
14:30-16:10
J.C. García-García, R. García-Ródenas, J.A. López-Gómez, J.. Martín-Baos
14:30-16:10
Thummaporn Nimpanomprasert, Lin Xie, Natalia Kliewer
14:30-16:10
Nigro, Castiglione, Colasanti, de Vincentis, Liberto, Valenti, Comi
14:30-16:10
Chiara Gargano, Paola Astegiano, Francesca Sirtori, Roberto Maja
14:30-16:10
Mattia Cattaneo, Sebastian Birolini, Paolo Malighetti
14:30-16:10
Joey van Kempen, Bruno Santos, Lennart Scherp
14:30-16:10
Koichi Sabashi, Boaz Ben Moshe, Jan Dirk Schmoecker, Yuval Hadas, Satoshi Nakao
14:30-16:10
E. Macedo, R. Tomás, P. Fernandes, M. Coelho, J.M. Bandeira
14:30-16:10
Matteo Petris, Paola Pellegrini, Raffaele Pesenti
14:30-16:10
Ricardo Garcia-Rodenas, Maria Luz López-García, Luis Cadarso, Esteve Codina
14:30-16:10
Sarah Frisch, Philipp Hungerländer, Anna Jellen
14:30-16:10
Cecchetti, Ruscelli, Castoldi, Ulianov, Hyde, Oneto, Marton
16:20-18:00
E. Ferreira, E. Macedo, P. Fernandes, B. Bahmankhah, M.C. Coelho
16:20-18:00
Sergio Batista, Mostafa Ameli, Monica Menendez
16:20-18:00
Paulo Fernandes, Elisabete Ferreira, Paulo Amorim, Margarida Coelho
16:20-18:00
Gianfranco Fancello, Patrizia Serra, Valentina Aramu, Daniel Mark Vitiello
16:20-18:00
Fatima Ezzahra Achamrah, Fouad Riane, El-Houssaine Aghezzaf
16:20-18:00
Bruno Oliveira, António Galrão Ramos, Jorge Pinho de Sousa
16:20-18:00
Farhan Shakeel, Muhammad Adnan, Tom Bellemans
16:20-18:00
R. Rossi, G. De Cet, E. Gianfranchi, F. Orsini, M. Gastaldi
16:20-18:00
Facundo Storani, Francesca Bruno, Stefano de Luca, Roberta Di Pace, Chiara Fiori
16:20-18:00
Vladimir Shepelev, Alexandr Glushkov, Irina Makarova, Aleksey Boyko
11:30-11:40 Coffee Break
13:20-14:30 Lunch Break
16:10-16:20 Coffee Break